پوشرنگ آستری آلکیدی مهیا

      اين نوع آستري يك رنگ مات است كه بر پايه رزين هاي آلكيدي اصلاح شده با رنگدانه هاي مقاوم و پركن هاي نرم و بسيار مرغوب توليد مي گردد و به عنوان لايه اوليه رنگ آميزي بسياري از سطوح مانند سطوح چوبی، ديوارها، سقفها، سطوح آهني و … مناسب مي باشد. 
   اين رنگ به دليل قيمت منـاسب و امكان مصرف عمومي و به ويژه به دليل قـدرت جايگزيني آن به جـاي رنگ اصلي (در صورتي كه با ضخامت مناسب استفاده شود ) و حذف كردن يك دست رنگ آميزي بسيار با صرفه و مطلوب مي باشد.  
 رنگبنـدی:
سفيد 101، طوسی 106 و ديگر فام هاي مورد درخواست


 نوع بسته بندی:
حلب 5 گالنی   /    گالن (4 عدد)   /    کوارت (12 عدد)

 

ویژگی ها:
    - دارای زمان خشک شدن سریع
    - مقاومت بسيار عالي در برابر خوردگي 
    - سياليت بسيار خوب و چسبندگي فوق العاده 
    - مقاومت عالي در برابر رطوبت  
مشخصات فنی:

پوشش تئوری 6 - 8 مترمربع بر لیتر 
ضخامت پوشش 50 ـ 70 ميكرون
زمان خشك شدن  سطحي    حداکثر 1 ساعت
عمقي      حداكثر 16 ساعت  
نقطه اشتعال 38 درجه سانتيگراد
تینر                                  وایت اسپریت یا تینر شماره 05

 

نکات ایمنی و شرایط نگهداری:

   دور از دسترس اطفال نگهداری شود. در حین کار از ماسک مخصوص استفاده نمایید و در صورت امکان درب ها و پنجره ها را باز بگذارید. در صورت تماس با چشم، با آب زیاد شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. محتویات ظرف را به دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری نمایید. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید.

دستورالعمل مصرف:

     قبل از مصرف رنگ را كاملاً به هم بزنيد و سطح مورد نظر را پس از سمباده و زنگ زدائي كاملاً خشك و تميز نمایید. سپس به مقدار مناسب 10 ـ 15 درصد درصورت استفاده از قلم مو و غلطك و 20 ـ 25 درصد در صورت استفاده از پيستوله تينر شماره 05 مهيا اضافه نمائيد. اين رنگ به راحتي با قلم مو، غلطك و پيستوله قابل استفاده مي باشد. توصيه مي شود پس از رنگ آميزي ابزار كار را با تينر شماره 05 مهيا كاملاً شستشو دهيد.