پوشرنگ روغنی نیمه براق آلکیدی

   پوشرنگ روغني نیمه براق مهيا از انواع رنگ های آلکیدی هوا خشک است که بر پایه مرغوبترین رزین های آلکیدی تولید شده توسط همین شرکت و بهترین مواد اولیه فرموله شده است. این رنگ با شرایط آب و هوائی مناطق مختلف سازگار است و جهت رنگ آمیزی در داخل و خارج ساختمان، کلیه سطوح فلزی، آجری، گچی، چوبی و سیمانی مناسب می باشد.

 رنگبنـدی:
سفیـد (قابل ارائه در فام های مختلف مطابق با طيف هاي كاتالوگ رنگ روغني مهیافام)

 نوع بسته بندی:
حلب 5 گالنی   /    گالن (4 عدد)   /    کوارت (12 عدد)

 

ویژگی ها:
    - قابل شستشو 
    - مقاومت رطوبتی زیاد 
    - چسبندگی عالی 
    - دوام بسیار زیاد بدون تغییر فام 
    - پوشش عالی

مشخصات فنی:

پوشش تئوری  10 ـ 12 متر مربع بر لیتر 
ضخامت پوشش 50 ميكرون
زمان خشك شدن  سطحي    حداکثر 4 ساعت
عمقي      حداكثر 16 ساعت  
زمان بين دو رنگ آميزي 24 ساعت
نقطه اشتعال 39 درجه سانتيگراد
تینر                                  وایت اسپریت یا تینر شماره 05

 

نکات ایمنی و شرایط نگهداری:

   دور از دسترس اطفال نگهداری شود. در حین کار از ماسک مخصوص استفاده نمایید و در صورت امکان  درب ها و پنجره ها را باز بگذارید. در صورت تماس با چشم، با آب زیاد شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. محتویات ظرف را به دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری نمایید. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید.

دستورالعمل مصرف:

     قبل از استفاده رنگ را داخل قوطي كاملاً مخلوط نموده و سطح مورد نظر را از هر گونه آلودگي پاك نمائيد. سطوح فلزي بايد كاملاً سمباده شده و با ضدزنگ مهيا جهت ايجاد پوشش اوليه رنگ شود. براي نتيجه بهتر دو بار رنگ آميزي با فاصله زماني 24 ساعت توصيه مي گردد. اين رنگ به راحتي با قلم مو، غلطك و پيستوله قابل استفاده است. براي استفاده از قلم مو و غلطك رنگ را با 10 ـ 15 درصد و براي استفاده از پيستوله آن را با 20 ـ 25 درصد تينر مخلوط نمائيد. تينر شماره 05 مهيا براي رقيق كردن رنگ و همچنين شستشوي ابزار كار بعد از رنگ آميزي بسيار مناسب مي باشد..