trafficcategory

 • پوشرنگ ترافيك ترمو پلاست

  رنگ ترافيك ترموپلاست مهيا داراي كيفيتي بسيار عالي بوده و بر پايه رزين اكریليك ترموپلاست توليد مي گردد و نيز داراي مقاومت بسيار زياد در برابر سايش و خراشيدگي مي باشد. اين رنگ در مقابل آب، نمك و گل و لاي بسيار مقاوم بوده و براي استفاده بر روي انواع آسفالت، بتون، بزرگراه ها و جاده ها به ويژه در مناطق معتدل و خنك بسيار مناسب است. 

   

   

      رنگبنـدی:
  سفيد، زرد و مشکی (سایر فام ها طبق سفارش)  

   نوع بسته بندی:
  حلب 5 گالنی 

  ویژگی ها:

      -  پوشش بسيار عالي
      -  مقاوم در برابر آب، نمك و گل و لاي
      -  مقاوم در برابر سايش و خراش
      -  مقاوم در برابر شرايط جوي
   

       مشخصات فنی:

  نوع رنگ                           یک جزئی هوا خشک
  براقیت    مات
   
  ضخامت فیلم خشک   200  میکرون
  پوشش تئوری  3 متر مربع بر لیتر 
  زمان خشک شدن

  سطحي     10 ـ 20 دقیقه
  عمقـي      16 ساعت

  تینر                                  تینر ترافیکی

   

  نکات ایمنی و شرایط نگهداری:

  دور از دسترس اطفال نگهداری شود. در حین کار از ماسک مخصوص استفاده نمایید. در صورت تماس با چشم، با آب زیاد شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. محتویات ظرف را به دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری نمایید. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید. 

   

  دستورالعمل مصرف:

  رنگ ترافیک ترموپلاست مهیا را فقط با تینر ترافیکی مهیا به مقدار %10-7 وزن کل رقیق نمایید (در صورت استفاده از تینرهای متفرقه، احتمال حل شدن قیر در هنگام اجرای رنگ می باشد) رنگ را با ضخامت 650-500 میکرون اعمال نمایید. سطح آسفالت را کاملا تمیز، خشک و عاری از مواد زائد، چربی و آثار لاستیکی بجای مانده از تردد وسایل نقلیه نمایید. بالا بودن درصد قیر موجود در آسفالت سبب نفوذ حلال موجود در رنگ در آسفالت و تیره شدن رنگ نهایی می شود، همچنین نامناسب بودن دانه بندی سطح آسفالت از عمر رنگ خط کشی می کاهد. لازم به ذکر است که دمای محیط هنگام اعمال رنگ ترافیک باید در محدوده ی دمایی 10 تا 30 درجه سانتیگراد و رطوبت نسبی نباید بالاتر از%80 باشد. اجرای این رنگ معمولا با ماشین مخصوص خط کشی انجام می گیرد، با این وجود می توان رنگ ترافیک ترموپلاست را با اسپری، قــلم مو و غلطک نیز اجــرا نمود. از دانه های شیشه ای (Glass Bead) بر روی سطح رنگ برای انعکاس و وضوح بیشتر خطوط در شب توصیه می گردد.